Szanowni Państwo!

Z przyjemnością przedstawimy Państwu ofertę organizacji przyjęcia weselnego w Salach Bankietowych Vi Valdi w Ełku. Jesteśmy w stanie zorganizować przyjęcie nawet dla 300 gości! W zależności od skali przyjęcia , mają Państwo do dyspozycji następujące konfiguracje sal:

Sala Bankietowa Nr 1 – do 150 osób
W przypadku wyboru tej Sali, w prezencie od właścicieli obiektu, Para Młoda otrzymuje do dyspozycji Apartament Małżeński na czas wesela i noc poślubną. Dla swoich gości Nowożeńcy mają możliwość wynajęcia pokoi hotelowych.

Sala Bankietowa Nr 2 – do 150 osób
Sala ta jest lustrzanym odbiciem Sali Nr 1. W tym wypadku nie ma jednak możliwości skorzystania z Apartamentu Małżeńskiego oraz pokoi hotelowych.

Dwie Sale Bankietowe jako całość – 300 osób i powyżej
Przy wynajęciu całego obiektu, podobnie jak w przypadku Sali Nr 1, Apartament i pokoje hotelowe są do Państwa dyspozycji.


Koszt przyjęcia weselnego wynosi 165 zł za osobę dorosłą. W przypadku dzieci w wieku od 4 do 10 lat oferujemy 50% zniżki, zaś dzieci do lat 4 przyjmowane są bezpłatnie.
W ramach menu weselnego przygotowujemy i serwujemy dania gorące, zimne przekąski, ciasta z Ciastkarni Karmelek oraz napoje bezalkoholowe. Oprócz menu, w cenę przyjęcia wliczony jest już koszt wynajęcia Sali oraz obsługi.

Uwzględniając preferencje Państwa Młodych, rodziny oraz gości, na każde przyjęcie przygotowujemy indywidualne menu. Nasi doświadczeni kucharze są w stanie zrealizować każde, nawet najbardziej wyszukane Państwa kulinarne życzenie.
Do Państwa dyspozycji oddajemy Nasze doświadczenie w organizacji przyjęć, służymy radą i pomocą, aby ta noc była rzeczywiście niezapomniana.


Projekt graficzny i realizacja strony: WEBPOL.pl